Ons managementteam

Bij ACS werken we met een enthousiast en toegewijd team van ongeveer 80 medewerkers. Dankzij ons deskundige en ervaren team kunnen we altijd de kwaliteit van onze dienstverlening op een hoogwaardig niveau houden.

Jessica Ylstra
Managing Director
Jessica Ylstra
Managing Director
j.ylstra@acsaudiovisual.com0031 (0)20 6069340
Judith Ven
Personal Assistant
Judith Ven
Personal Assistant
j.ven@acsaudiovisual.com
Yvette Verbrugge
HRM Advisor
Wim Meester
Facility Manager
Marco Noordegraaf
Manager Operations International Projects
Marco Noordegraaf
Manager Operations International Projects
m.noordegraaf@acsaudiovisual.com0031 (0)6 34550112
Joost Asselbergs
Projectmanager Facilities
Joost Asselbergs
Projectmanager Facilities
j.asselbergs@acsaudiovisual.com0031 (0)6 21835459
Jarno de Boer
Business Development Director
Jarno de Boer
Business Development Director
j.deboer@acsaudiovisual.com0031 (0)6 29417766
Erik Takes
Manager National Branches
Erik Takes
Manager National Branches
e.takes@acsaudiovisual.com0031 (0)6 21835470
Dennis Doelman
Manager Branche Amsterdam RAI
Dennis Doelman
Manager Branche Amsterdam RAI
d.doelman@acsaudiovisual.com0031 (0)6 21835466
Bob Witte
Finance Manager
Ben Buurke
International Consultant
Ben Buurke
International Consultant
b.buurke@acsaudiovisual.com0031 (0)6 51994112
Anneke Postma
Manager Marketing & Communications
Anneke Postma
Manager Marketing & Communications
a.postma@acsaudiovisual.com0031 (0)6 29545616

Ons deskundige team maakt het mogelijk

Flexibiliteit en maximale klantgerichtheid zijn voor ACS bepalend voor het succes. Dit komt ook terug bij ons team. Onze medewerkers zijn gekwalificeerde, ervaren en tegelijkertijd flexibele professionals. We hebben een klantgerichte bedrijfscultuur, waardoor we gegarandeerd het beste resultaat kunnen bereiken voor onze opdrachtgevers.

Een succesvol event opzetten?

Zoekt u een audiovisuele partner die u volledig kan ontzorgen? Neem direct contact op met een van onze specialisten.